21 ימים

להיות רזה, בריאה ונקייה מרעלים תוך 21 יום!

21 ימים

להיות רזה, בריאה ונקייה מרעלים
תוך 21 יום!

סיפור ההצלחה שלנו

אביבית – 5 ק"ג ב 12 ימים

”שנים אני מנסה לרדת במשקל וללא הצלחה, אבל כאשר שמעתי דיאטת HERB מייד הבנתי שיש בה משהו שונה. נרשמתי לתכנית עם ליווי של חצי שנה, אני בתחילת הדרך וכבר השגתי תוצאות מרשימות ואני מרגישה נפלא!“

 

סיפור ההצלחה שלנו

נועה – 17 ק"ג בשלושה חודשים

”ניסיתי הרבה תכניות דיאטה בחיי אך אף אחת לא הצליחה – תמיד נשארתי רעבה וחסרת מוטיבציה. הפעם רציתי שזה באמת יעבוד ולכן בחרתי בתכנית בליווי אישי. זה התחיל בתהליך DETOX שגרם לי להרגיש מעולה ולכל אורך הדרך קיבלתי תמיכה ומתכונים מעולים. אני מתכוונת להמשיך ולהתמיד“

 

סיפור ההצלחה שלנו

יפית – 21 ק"ג בארבעה חודשים

פשוט נהדר! משבוע לשבוע אני רואה איך הגוף משתנה וזה ממלא אותי במוטיבציה להמשיך. בפגישות הליווי אני מקבלת טיפים ומתכונים נהדרים ובניגוד לדיאטות אחרות שניסיתי אני לא מרגישה רעבה כל הזמן“

 

ליווי אישי להצלחה בטוחה

עד היום הרגלים לא נכונים, חוסר מודעות ותזונה לא מתאימה גרמו לך לצבור קילוגרמים מיותרים. ועכשיו הגיע הזמן להשיל את כל הקילוגרמים, בדיוק על זה את תמיד חולמת. הפעם את עושה את זה בגדול! הפעם את מצליחה לרדת במשקל כי הפעם את לא לבד!תמיד חלמת לרדת במשקל, אך תמיד נשארת לבד בתהליך, לבדעם מתכוני דיאטה אשר השאירו אותך רעבה ובעיקר פגעו בביטחון העצמי שלך.

אבל הפעם את לא לבד – הפעם תקבלי ליווי אישי עד להשגת היעד.דיאטת HERB מעניקה לך ליווי אישי ותכנית מלאה אשר מתחילה בניקוי הגוף מרעלים ונעזרת בפרקטיקות של הרפואה הטבעית, פרקטיקות הכוללות צמחי מרפא, תוספי תזונה ודיקור סיני.

בעזרת דיאטת HERB תקבלי ליווי אישי ותכנית בהתאמה אישית. במהלך הפגישות הנערכות פעמיים בשבוע תקבלי מתכונים חדשנים ופתרון לכל בעיה וקושי . אנו נלווה אותך ונשמח יחדיו על כל קילוגרם שתשילי.הפעם תצליחי לרדת במשקל!

דיאטת HERB בליווי צמוד

זקוקה לתכנית הרזיה ארוכה וממושכת בליווי אישי? כאן תוכלי לקבל חבילת ליווי לחצי שנה אשר תאפשר לך ליהנות מכל היתרונות של דיאטת HERB. בנוסף לכל מרכיבי התכנית תקבלו ליווי אישי הכולל שתי פגישות שבועיות לצורך ביצוע אופטימיזציה של התכנית.

במהלך כל פגישה נבדוק את ההתקדמות, נשפר את התכנית, נחליף את המתכונים ונסייע לך בכל דרך אפשרית.
קיימת גם אפשרות לקבל את הליווי און ליין!

 

דיאטת HERB פתרון במידה שלך

אורח החיים המודרני מקשה עלינו לשמור על המשקל וחושף אותנו לאוכל תעשייתי ועתיר קלוריות ושאר רעלים- והתוצאה היא עלייה במשקל, ירידה באנרגיה ופגיעה בביטחון העצמי. אך ניתן לשבור את המעגל, לרדת במשקל ולהרגיש טוב.

איננו מציעים לך סתם עוד תכנית דיאטה, אלא פתרון מקיף בהתאמה אישית ובליווי צמוד על בסיס דו שבועי. כל אחת מאיתנו מתמודדת עם קשיים אחרים ונזקקת לפתרון אחר, במסגרת פתרונות של דיאטת HERB תוכלי לקבל תכנית את התכנית האישית באמצעותה תוכלי לרדת במשקל בדרך שלך!

 

צעד צעד – עד להשגת משקל היעד!

כאשר הדרך ארוכה זה לפעמים נראה מייאש, אבל את לבד!

תכנית HERB מעניקה לך ליווי אישי לכל אורך הדרך, אך כבר בימים הראשונים תוכלי להרגיש את השינוי. עשינו את כל המאמצים לבנות עבורך תכנית הרזיה שמשיגה תוצאות – אנו מתחילים את התכנית בניקוי הגוף מרעלים באמצעות שייקים.

כבר מהצעדים הראשונים תוכלי להרגיש מלאת אנרגיה וללא תחושת רעב.
תוך כמה ימים כבר תראי תוצאות אשר ימלאו אותך במוטיבציה וחשק להמשיך. ואנחנו תמיד נעמוד שם לצידך עם ליווי אישי ומתכוני דיאטה חדשים. כבר לאחר 21 יום תשיגי שינוי משמעותי.

דיאטת HERB בליווי אישי

רוצה להשיל את הקילוגרמים המיותרים ולחולל שינוי משמעותי בחייך?
תוכלי לעשות זאת עכשיו!

התחילי בדיאטת HERB
ומיום ליום תוכלי לראות כיצד גופך משתנה
ואיתו גם הרגשתך האישית.

מסלול דיאטת HERB בליווי אישי ילווה אותך
בשתי פגישות שבועיות למשך חצי שנה
מפגישה לפגישה תרגישי יפה יותר ובריאה יותר.
אנחנו נסייע לך להגשים את החלום!

ניקוי רעלים הבסיס להצלחה

במהלך החיים רעלים רבים הצטברו בגופך, והם גורמים למחלות, חולשה ועלייה במשקל. לכן ניקוי רעלים הוא הבסיסשל דיאטת HERB. בעוד בדרך כלל ניקוי רעלים הוא טיפול בפני עצמו, בדיאטת HERB הוא חלק מתכנית ההרזיה.

באמצעות שייקים בריאים אנו נסייע לגוף להתנקות מהרעלים בצורה הטבעית ביותר שניתן. ניקוי הרעלים יתרום להרגשת הרעננות והחיוניות, ניקוי הרעלים יעניק לך את הבסיס לתכנית הרזיה מוצלחת וקלה.

 

סיפורי הצלחה מרגשים

אביטל – הורידה 12 וחצי ק"ג בשלושה חודשים

כבר ביום השני הרגשתי שיפור בתחושה האישית, ההתנקות מהרעלים מילאה אותי באנרגיה ותחושת הבטן שלי הייתה שאני בדרך הנכונה. ומאז עברו שלושה חודשים בהם אני נהנית ממתכונים בריאים וטעימים ומשבוע לשבוע רואים את התוצאות. והכי כיף שכולם מציפים אותי במחמאות“

 

יש לך שאלות?

מה ההבדל בין התכנית המורחבת לבין התכנית בליווי אישי?

התכנית המורחבת מעניקה לך את כל מה שנדרש לצורך ירידה במשקל – מתכוני שייקים לניקוי הגוף מרעלים, תכנית הרזיה שתסייע לך לרדת במשקל וכלי עזר הכוללים עיסוי לשרפת שומנים, דיקור סיני ותוספי תזונה להאצת חילוף החומרים ושיפור התוצאות. כל תכניות ההרזיה של HERB מביאות לתוצאות משמעותיות תוך 21 יום וניתן להמשיך בהם ללא הגבלת זמן עד להשגת המשקל הרצוי. התכנית בליווי אישי מתבססת על התכנית המורחבת של דיאטת HERB אך כוללת סדרה של שתי פגישות שבועיות בהן אנו נבצע אופטימיזציה של תכנית ההרזיה ונעניק לך מתכונים חדשים לשיפור תוצאות ההרזיה וגיוון התכנית.

למי מתאימה דיאטת HERB בליווי צמוד?

דיאטת HERB בליווי אישי של חצי שנה יכולה להתאים לכל מי שמעוניינת לרדת במשקל ולהרגיש נפלא. המסלול בליווי צמוד מתאים לכל מי שמרגישה שבעזרת ליווי והדרכה צמודה היא יכולה להשיג תוצאות טובות יותר. התכנית מומלצת מאוד למי שרוצה להשיל קילוגרמים רבים וזקוקה לתכנית ארכות טווח, או למי שרוצה תכנית הרזיה מתונה.

 
מה עושים בפגישות השבועיות?

בפגישות השבועיות, אותן ניתן לקיים גם אונליין, נעקוב אחר ההתקדמות ונעניק לך ליווי אישי. בכל פגישה תוכלי לקבל מתכונים חדשים, בהתאמה אישית לצרכים שלך ולהתקדמות האישית. הפגישות מסייעות מאוד לגיוון התכנית ותורמות למוטיבציה ולהצלחה.

 

התחילו עכשיו

אשמח שתסבירו לי יותר בטלפון
רכישה באמצעות paypal
רכישה באמצעות כרטיס אשראי

זמין כעת