21 ימים

להיות רזה, בריאה ונקייה מרעלים
תוך 21 יום!

21 ימים

להיות רזה, בריאה ונקייה מרעלים תוך 21 יום!

סיפור ההצלחה שלנו

שרון – 3.5 ק"ג בשבוע אחד

”אחד הדברים הכי קשים זה להיכנס לאווירת הדיאטה ולהתמיד בה. אבל בזכות השייקים הממלאים והמשביעים, והעזרה של הדיקור הסיני, זה הלך לי בקלות והתוצאות הגיעו מהר. בדיאטות אחרות שניסיתי הרגשתי רעבה וחסרת מנוחה, כאן אני פשוט מרגישה טוב ורואים תוצאות“

 

סיפור ההצלחה שלנו

קרן – ק"ג וחצי ב 4 ימים

לא האמנתי שהדברים יכולים לבוא כל כך בקלות. התוצאות מגיעות במהירות, אך אין מדובר אך ורק בירידה במשקל אלא גם תחושה אנרגטית וקלילה בגוף. זה מה שנותן לי את המוטיבציה להמשיך“

 

סיפור ההצלחה שלנו

מרינה – 5 וחצי ק"ג ב 21 ימים

הרבה זמן ניסיתי לרדת במשקל, תמיד חלמתי להוריד 5-6 קילו מהמשקל אבל לא הצלחתי להתמיד בשום דיאטה. זו הדיאטה הראשונה שאני מרגישה שנתפרה במיוחד בשבילי והתוצאות מעולות. אני מקבלת מחמאות בכל מקום וזה מחזק אותי. מומלץ בחום“

 

21 ימים
להיות רזה יותר, בריאה יותר ונקייה מרעלים!

דיאטת HERB היא הדרך לחולל את השינוי שעליו תמיד חלמת. בשביל להגשים את החלום יש צורך בתכנית מלאה אשר מנקה את גופך מרעלים, מעניקה לו תזונה בריאה ומאזנת בין גוף ונפש באמצעות שימוש בצמחי מרפא וטכניקות דיקור

כך תשרפי את השומן מהר יותר מכל שיטה אחרת שניסית.דיאטת HERB כוללת הדרכה, תכנית לניקוי רעלים, תפריט תזונה בהתאמה אישית, תוספי תזונה ושני טיפולי דיקור סיני לשיפור התוצאות.

במה דיאטת HERB שונה מדיאטות אחרות?

 

זוהי לא סתם עוד דיאטה אשר מציעה לך מתכונים פחותי קלוריות. זוהי גישה שלמה אשר מכינה את הגוף ואת הנפש לירידה במשקל. שיטת ההרזיה של HERB מתחילה בניקוי רעלים אשר מכין את הגוף לדיאטה ולשימוש נכון באנרגיה. השיטה משלבת דיקור ושימוש בצמחי מרפא לצורך יצירת איזון בין גוף ונפש, הפחתת ההשתוקקות לאוכל והגברת המטבוליזם.

השילוב של אלו עם תפריט תזונה בהתאמה אישית יוצרים תכנית דיאטה שבאמת עובדת ומביאה תוצאות.לצורך הרכבת התכנית שילבתי את הידע שלי ברפואה אלטרנטיבית, נטורפתיהותזונה ובניתי עבורכן תכנית הרזיה מהפכנית. תכנית אשר תגרום לכן להשיל את הקילוגרמים המיותרים ולהרגיש נפלא לכל אורך התהליך. תכנית זו מצליחה לענות על החוסרים של תכניות הרזיה אחרות, ולכן היא באמת עובדת.

חבילת הרזיה שכוללת הכל

רוצה לרדת במשקל ? ניתן להירשם לתכנית ולהתחיל מייד. התכנית תיתן לך גישה אל כל הכלים הדרושים לצורך ניקוי הגוף מרעלים, ירידה במשקל ומעבר לאורח חיים בריא. לא הזנחתי שום היבט של ההרזיה – התכנית שהרכבתי נותנת מענה מלא לצורך ירידה מהירה במשקל. התחילי היום ותוך ימים ספורים תוכלי להרגיש את השינוי.

 

HERB - דיאטת 21 ימים להרזיה

אל תסתפקי בירידה זמנית במשקל
אם תרצי לחולל שינוי של ממש בגופך ובחייך, תוכלי לעשות זאת תוך 3 שבועות בלבד.

בין אם תרצי להשיל קילוגרמים מעטים בשביל לחטב את הגוף
ובין אם תרצי להוריד 15 ק“ג או יותר – זוהי התכנית בשבילך. זוהי תכנית גמישה אשר ניתן להמשיך להשתמש בה גם מעבר ל 21 הימים. עד להשגת התוצאות הרצויות.

תכנית HERB תעניק לך הרבה יותר מירידה דרמטית במשקל
רוצה להרגיש מלאת אנרגיה, ליהנות ממשקל בריא וגוף יפה,איזון רמת הסוכר בדם וכל היתרונות של אורח חיים בריא תוכלי להשיג זאת תוך 21 ימים.

ניקוי רעלים ב 3 ימים

בדרך כלל ניקוי רעלים הוא טיפול בפני עצמו, אך כאן את מקבלת תכנית הרזיה מקיפה אשר מתחילה בניקוי רעלים ומכינה אותך טוב יותר לתכנית ההרזיה.

ניקוי הרעלים מסייע לך להשיג את התוצאות האופטימליות, ולהרגיש רעננה ואנרגטית לכל אורך התהליך. כבר בשלב ניקוי הרעלים, המבוסס על שייקים בריאים, תוכלי להתחיל לחוות ירידה במשקל ושיפור בתחושה ובמוטיבציה להרזות.

 

סיפורי הצלחה מרגשים

שני – הורידה 6 ק"ג ב 21 ימים

סיימתי 21 יום של תכנית HERB וההרגשה נהדרת. היה לי קל לרדת במשקל ויכולתי לראות תוצאות ראשונות כבר אחרי כמה ימים. והכי חשוב שהרגשתי מלאת אנרגיה וחיוניות. המתכונים מעולים ורשימת הקניות ממש עזרה. אני מרגישה שסוף סוף אימצתי הרגלי חיים בריאים. זה כל מה שרציתי!“

 

יש לך שאלות?

אני מרוצה מהתוצאות אבל רוצה להמשיך ולרדת עוד במשקל, כיצד להמשיך לאחר שלושת השבועות?

תכנית HERB מעניקה לך את כל הכלים בשביל לרדת ולשמור על המשקל. את יכולה להמשיך את הדיאטה גם לאחר שלושת השבועות ולהמשיך לראות איך גופך משתנה לטובה ואיך הרגשתך משתפרת.

כבר השלתי 5 וחצי קילו ואני מפחדת להעלות את המשקל בחזרה.

דיאטת HERB היא לא עוד תכנית קסם להורדה במשקל שלא באמת מחזיקה מעמד. תכנית זו נועדה לחולל שינוי בכל צורת המחשבה וההשתוקקות לסוכר וג‘אנק פוד. ניקוי הגוף מרעלים והשילוב עם צמחי המרפא וטכניקת הדיקור יסייעו לך להפוך את הרגלי האכילה הנכונים לדבר טבעי.

 
אני אישה עובדת, יש לי ילדים לדאוג להם ואני חוששת שאין לי מספיק זמן פנוי לדיאטה.

אל חשש. תוכלי לקבל מתכונים קלים הכנה וטיפים אשר יחסכו לך זמן. אפילו תוכלי לקבל רשימת קניות שתעזור לך להתנהל ביעילות.

 

התחילו עכשיו

אשמח שתסבירו לי יותר בטלפון
רכישה באמצעות paypal
רכישה באמצעות כרטיס אשראי

זמין כעת